У суботу, 15 жовтня о 15:00 ,у твоєму новому кінотеатрі Wizoria відбудеться зіркова прем’єра довгоочікуваного українського мультфільму «Микита Кожум’яка». На івент запрошені відомі гості Руслана Писанка та Василь Вірастюк, які разом з вами та офіційною комісією Книги рекордів України засвідчать новий рекорд – найбільше відро попкорну, вагою у понад 100 кг!

Запрошуємо усіх на мегаподію у Wizoria! 15 жовтня о 15:00 відбудеться встановлення рекорду на найбільше в Україні відро попкорну кінотеатром Wizoria та компанією «Техніка Дніпро», яка наповнить відро смачним попкорном.  А також розіграші призів, фотозони та фотограф, зіркові гості. Але це не все, що на Вас чекає! Ми пропонуємо Вам першими переглянути новий мультфільм «Микита Кожум’яка», поринути в атмосферу українських казок і почастуватися попкорном-рекордсменом!

Сюрпризи, подарунки, безкоштовна дегустація рекордного попкорну, селебретіс і святкова атмосфера. Стань свідком унікальної події! Чекаємо на вас у Wizoria – вашому зірковому кінотеатрі!