У декого з нас Колос пов’язаний із найприємнішими дитячими спогадами. Більш старше покоління асоціює це місце із переглядами перших великих шедеврів світового кінематографу. Хтось, на жаль, міг споглядати лишень старі, зруйновані стіни і позабивані вікна Колоса – архітектурної пам’ятки Полтави.

Ясно одне – минулого року автори проекту взяли під реконструкцію вмираючий кінотеатр, який багато років піддавався руйнуванню, і вже в грудні 2016 року тут все буде зовсім інакше!

Кінотеатр нового покоління WIZORIA відкриє свої двері для полтавців у будівлі колишнього кінотеатру «Колос» і буде другим кінотеатром української мережі WIZORIA в Полтаві.

Ми, жителі нашого міста, вже давно чекали, і заслужили по праву, появи у своєму місті сучасного кіно, яке відповідає усім вимогам часу. Наші очікування увінчалися успіхом – WIZORIA зробила наступний упевнений крок і стане причиною не лише «порятунку» історично важливої для міста будівлі, але й дозволить полтавцям насолоджуватися інноваційними технологіями кінопоказу, створеними за світовими стандартами, в буквальному сенсі слова. Адже в кінотеатрі WIZORIA реалізовано безліч творчих ідей, які були запозичені на профільних виставках США і Європи. У кожен кінозал закладено 15-20 відсотків додаткового технічного потенціалу і можливість модернізації по мірі виходу на ринок нових технічних рішень.

Що ж являє собою WIZORIA в Колос?

Перш за все, хочеться сказати про наднові технології.

У новому кінотеатрі глядачі зможуть насолодитися унікальною новацією – «срібними летючими екранами». Подібні екрани мають найбільший коефіцієнт відображення в світі. «Летючий екран» значно відрізняється від звичайного, оскільки проекція зображення повністю займає всю площину екрану, а зайві світлові потоки поглинаються спеціально облаштованим покриттям навколо екрану. При цьому, глядач отримує чарівну ілюзію того, що зображення немов парить у повітрі й можна доторкнутися до нього рукою. Це і є так званий ефект повної присутності. До речі, екран WIZORIA в Колос здивує своїми розмірами, оскільки буде одним з найбільших по Україні і найбільшим у регіоні.

Крім того, відвідувачі зможуть відчути на собі сучасні системи 3Д-показу фільмів з ідеально чистим зображенням, відчути досконалість цифрового семиканального об’ємного звучання.

Є, звичайно, і ті новинки, які зможуть оцінити тільки професіонали. Це саме ті хоча й не помітні для глядача, але особливо важливі деталі, які дозволяють створити повну картину інноваційного кінотеатру: поляризаційна технологія стереопоказу, проектори Barco, американські звукові процесори, а також – інноваційні рішення в реконструкції кінозалу.

Доповнять незабутні враження від WIZORIA крісла підвищеної комфортності, зручні, легкі окуляри для перегляду фільмів у форматі 3D, трендовий дизайн інтер’єру, оформлений в стилі лофт, особливий і найсмачніший попкорн, хот-доги та інші родзинки, які для глядача вишукувала з величезною ретельністю вся команда проекту WIZORIA.

Розрахована WIZORIA на 420 глядачів – два зали на 300 і 120 посадочних місць.

Відчути на собі всі переваги зоряного кінотеатру можна тільки ставши першим глядачем WIZORIA в Колос.

Шановні полтавці та гості міста, команда WIZORIA чекає на вас у грудні.

Стань першим у WIZORIA в Колос.