15
x

Рок Дог

мультфільм, комедія, сімейний
15
x

Таємний агент

бойовик, трилер
15
x

Форсаж 8

бойовик, трилер, кримінал
15
x

Пастка

жахи, детектив
15
x

Сфера

фантастика, трилер, драма
15
x

Перестрілка

бойовик, драма, комедія, кримінал
15
x

Моя дівчина - монстр

фантастика, трилер, комедія, бойовик
15
x

Ідеаль

комедія, драма
15
x

Урфін Джюс та його дерев'яні солдати

мультфільм, пригоди, сімейний
15
x

Вартові Галактики 2

фантастика, бойовик
15
x

Бебі Бос

мультфільм, комедія, сімейний
15
x

Ідеальні незнайомці

драма, комедія
15
x

БайБаймен

жахи, трилер
15
x

Уна

драма, трилер

Афіша кінотеатру Візорія

Сьогодні, коли з’явилося багато можливостей дивитися нові фільми не виходячи з власного дому, здавалося б кінотеатри повинні бути порожніми. Однак, як показує практика, все відбувається з точністю навпаки – фактично кожен день більше та більше людей прагнуть відвідати ці «храми» мистецтва, щоб насолодитися неперевершеними кіноісторіями.

Причина криється не лише в тому, що є можливість дивитися кіно на величезних екранах і з чудовим звуком, але ще і в тому, що похід в кінотеатр – це своєрідний ритуал і добрий відпочинок. Він що дозволяє хоча б на якийсь час забути про проблеми та негаразди, занурити з головою в створений кращими режисерами, сценаристами, операторами і акторами, фантастичний світ.

Якщо вас приваблює своїм неперевершеним фантазійним світом кіно,  афіша кінотеатрів Києва дозволить ознайомитись зі стрічками, що демонструються у даний час.

Так, найбільш інформативної справедливо вважається афіша Wizoria – на сторінці анонсує демонстрація тих чи інших фільмів, представлено не тільки їх опис, а й вказується:

  • назва картини;
  • дата і час показу;
  • зал, відведений під показ;
  • вартість квитків й т.д.;

Ця інформація дозволить спланувати свій відпочинок, вибрати найбільш підходящий за часом сеанс і забронювати на нього квитки, щоб не стоять у черзі до каси.

Кращі фільми в ідеальних умовах!

Кінотеатр, афіша, Київ це підтвердить, якого наповнена тільки кращими кінострічками, завоював прихильність кіноманів.

В кінотеатрі Візорія піклуються про те, щоб кінострічки були максимально різноманітними, різноплановими, що задовольнить вимоги та смаки будь-якого глядача.

Тому в афіші представлені бойовики, мелодрами, фантастичні блок-бастери, дитячі фільми, мультиплікаційні фільми. Як бачите, кожен бажаючий зможе підібрати картину за своїм смаком.

При складанні графіка показів, адміністрація культурного закладу враховувала той факт, що не всі можуть прийти на той чи інший фільм тільки ввечері або обов’язково у вихідний день.

Навіть новинки кіно, блок-бастери, що забезпечують багатомільйонні збори, демонструються в ранкові години буднів, а фільми, що перебувають у прокаті вже досить давно,  можуть демонструвати навіть у вечірній час вихідних днів. Такий завбачливий підхід у формуванні афіші кінотеатру дає гарантовану можливість задовольнити смакові вимоги всіх глядачів.