15
x

Термінатор 2 Судний день

фантастика, бойовик, трилер
15
x

На драйві

бойовик, трилер, кримінал, музика
15
x

Сім сестер

фантастика, трилер

Скоро в кінотеатрі Візорія та на устах усіх кіноманів!

Мабуть, кіноіндустрія мало якій сфері може поступитися в плані розвитку. Те, наскільки сильно змінився кінематограф за останні пару десятиліть, складно описати. Це потрібно бачити та відчувати.

Щотижня виходить маса нових кінострічок – деякі з них очікувані мільйонами фанів цього виду мистецтва, деякі стануть відкриттям, а деякі лише через багато років заслужать визнання кінокритиків. Не кажучи вже про ті стрічки, які так і не стануть популярними. Як же зорієнтуватися в такому розмаїтті фільмів і не пропустити дійсно варту картинку?

Якщо ви любите гарне та якісне кіно, добрі фільми, анонси стрічок представлені на сайті кінотеатру Візорія – тут ви зможете дізнатись всю цікаву інформацію, подивитися трейлери.

Тому тепер ви не пропустите дійсно гарну кінострічку, здатну подарувати масу позитивних емоцій і приємних вражень.

В даному розділі сайту кінотеатру Візорія представлена своєрідна «дорожня карта» кіноманів, яка включає в себе:

  • назву фільма;
  • дату прем’єри;
  • опис і трейлер;
  • іншу корисну інформацію.

Тому, якщо ви хочете знати, які фільми з’являться скоро в кінотеатрах України, рекомендуємо постійно відвідувати цю сторінку.

Все для комфортного перегляду кіно!

Ознайомившись зі списком прем’єр, ви зможете визначитися, на які кінострічки та в які саме дні можна піти, тим самим заздалегідь склавши собі план відпочинку.

Адже, як відомо, хороше, якісне кіно дозволить повноцінно відпочити та розслабитися, забути про щоденні проблеми. Не кажучи вже про те, щоб повністю зануритися в створений талановитими людьми кіносвіт.

Адміністрація кінотеатру Візорія стежить за профільним ринком, а тому пропонує своїм потенційним відвідувачам тільки кращі фільми, наповнені змістом, зняті із застосуванням останніх досягнень і розробок.

Також в культурному закладі створені всі умови для перегляду кіно з максимальним рівнем комфорту. Мова йде не тільки про суперсучасне обладнання та величезні екрани. Тут передбачено кілька залів з м’якими, зручними кріслами. У спеціальній зоні продаються попкорн, солодощі, різні напої.

Тому, ознайомившись з фільмами, які будуть незабаром в кінотеатрах Києва, зокрема в Візорія, і плануючи похід в кіно, ви можете бути впевнені, що отримаєте неймовірні емоції і повноцінно відпочинете, забувши про всі проблеми реального світу.