Дедалі більше кінотеатрів по всій Україні припиняють здійснювати прокат окулярів для перегляду фільмів у 3D, натомість пропонуючи відвідувачам придбати їх у постійне користування. Така  практика прийшла до нас із Заходу, де більш за все люблять комфорт, за будь-якої ціни. Переваги нової послуги чималі – по-перше Ви матимете можливість бути єдиним власником  цієї  доволі  особистої речі, що забезпечить гігієнічність.  Другий профіт цих окулярів в тому, що вони більш легкі та зручні у використанні. По-третє, придбавши один раз окуляри всього за 15 грн Ви будете завжди готові сприймати реальність у форматі 3D, не важливо, буде це великий екран кінотеатру, чи перегляд фільму з друзями вдома. Ну і найголовніше – окуляри, що надаються в кінотеатрі на прокат, піддаються обробці після кожного сеансу, що сприяє пошкодженням, які негативно впливають на якість зображення. Власні ж окуляри, навпаки, забезпечують Вам найточнішу передачу кольорів та об’ємної картинки, що дає ефект повної присутності та незабутні враження.

Зважаючи на такі переваги кінотеатр «Wizoria» радий вітати Вас у залах з демонстрацією фільмів 3D з Вашими особистими окулярами, які, до речі, можна придбати на касах кінотеатру.

А вже незабаром з’являться новинка для тих, хто вже носить звичайні окуляри – спеціальні багаторазові накладки, що ідеально прилягають до оправи, підсилюючи їх ефект! Wizoria завжди в тренді сервісу майбутнього, аби дарувати комфорт нашим клієнтам!